• Pazartesi – Cumartesi 8:00 – 18:00
 • +90 424 224 19 67
 • info@harputgulengul.com
 • Kurumsal

  HARPUT GÜLENGÜL

  1957 yılında Harput Ticaret olarak kurulan firmamız 2004 yılında Harput Gülengül Mak. İnş. Nak. San. Tic. Ltd. Şti. olarak bölgemize hizmet vermeye başlamıştır. Onlarca markanın yüzlerce ürününü müşterinlerine sunan firmamız kaliteden ödün vermeden ürün gamını arttırarak sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

  MİSYONUMUZ

  Firmamız 1957 yılından beri bölgemizin ihtiyacını karşılamaktadır. Güvenilir ve kusursuz hizmetten ödün vermeyen çalışanlarımızla , hırdavat sektöründe;adımıza yakışır kaliteli ürünler sunmak, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanmasını sağlamak, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, müşteri memnuniyeti odaklı olmak, çalışanlarının gurur ve çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmaktır.

  BÖLGENİN İHTİYACININ?

  • Demir
  • Hırdavat
  • İnşaat
  KALİTE POLİTİKAMIZ

  Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

  Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

  Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Harput Gülengül Mak. İnş. Nak. San. Tic. Ltd. Şti. çalışanları olarak hepimizin görevidir.

  Ahmet Gülengül Yönetim Kurulu Başkanı olup..

  Ahmet Gülengül

  Yönetim Kurulu Başkanı
  Kadri Gülengül Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız olup..

  Kadri Gülengül

  Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

  Mehmet D.

  Muhasebe Müdürü

  Kaan T.

  Proje Müdürü

  Have students find https://essayclick.net/ a highlighted passage and spend a couple of minutes discussing it